Nyelvtanfolyam élménybeszámolók

"Korábbi kísérletem egy másik nyelviskola angol tanfolyamán kudarcosnak bizonyult, ezért megcsappant kedvvel vágtam neki az újabb próbának. Az Euro Nyelviskola azonban kellemes meglepetésnek bizonyult - a tanár jófej volt, az órákon valóban hatékonyan adta át az anyagot, ráadásul szuper hangulatban zajlott az oktatás. Most már egy középfokú nyelvvizsga boldog birtokosa vagyok. Mindenkinek csak ajánlani tudom az Euro Nyelviskolát!"

H. Tamás

"Amikor beiratkoztam a német tanfolyamra, még csak az volt a célom, hogy év végén ne bukjak meg a suliban, fel tudjak zárkózni a többiekhez, akikhez képest az iskolaváltás miatt egy éves lemaradásban voltam. Az intenzív német nyelvtanfolyam végén azonban sikeresen nyelvvizsgáztam, elsőként az osztályomból! Néha még most is nehezen hiszem el, de fantasztikus érzés volt, és ezt az Euro Nyelviskolának köszönhetem."

K. Petra