Hétvégi tanfolyam

Vélemények
Szintek A1, A2, B1, B2, C1, C2
Létszám 7-14 fő
  • Tanórák módja: HAGYOMÁNYOS vagy ONLINE (választható)
    Amennyiben a csoport nem mindegyik tagja választja az online oktatást, úgy a tanórák oktatótermeinkben zajlanak, online hallgatóink pedig a tantermi oktatásba kapcsolódnak be online módon.
  • 10 hetes, heti 1x5 órás nyelvtanulás ( 1 tanóra = 45 perc )
  • Órakezdések: szombat 9:00
  • Tanfolyam szintek: kezdő(A1), középhaladó(A2), haladó(B1), középfokúnyelvvizsga-előkészítő(B2), B2-es szintű tanfolyamainkon és felettei(C1), felsőfokú(C2)
  • Tandíj: 162 990 Ft,- Kedvezményes tandíj: 72 990 Ft
  • B2-es szintű tanfolyamainkon és felette 5 000.- forint felár fizetendő.

Kinek ajánljuk?

Azoknak, akiknek a rohanó hétköznapokon nincs idejük nyelvet tanulni, viszont szombaton szeretnék ezt pótolni; azoknak, akik megelégednek a lassabb haladási ütemmel. elsősorban középiskolásoknak, elfoglalt dolgozó embereknek, idősebbeknek.

Véleményünk:

Lassabb ütemben haladó, bárki számára tartható tempójú nyelvtanfolyam, ahol bőven jut idő a gyakorlásra, ismétlésre.